Moksliniai tyrimai

Lilly veiklos pagrindas

Lilly mokslinių tyrimų laboratorijose kuriami aukštos kokybės inovatyvūs vaistai, padedantys žmonėms gyventi sveikiau ir ilgiau.

Daugelį metų augančios mūsų investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą padėjo pasiekti vieną didžiausių farmacijos pramonės kuriamų produktų spektrą; šiuo metu kuriama daugiau nei 60 potencialių vaistų.

 

“Moksliniai tyrimai yra verslo širdis ir įmonės siela."

p. Eli Lilly, Lilly įkūrėjo pulkininko anūkas

 

Lilly investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą (skaičiuojant pagal pardavimų procentą) yra didesnės nei vidutinės – maždaug 20 proc.; mokslinių tyrimų ir plėtros padaliniai įsikūrę aštuoniose šalyse, o klinikiniai tyrimai vyksta daugiau nei 55-iose šalyse. Bendrovės Lilly metinės investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą Europoje per paskutiniuosius dešimt metų išaugo dvigubai ir viršijo 450 mln. eurų.

Bendrovė Lilly palaiko Inovatyvių vaistų iniciatyvą (http://www.imi.europa.eu) – didžiausią privataus ir viešojo sektoriaus partnerystę gamtos mokslų tyrimų ir plėtros srityje, ir aktyviai dalyvauja maždaug 19-oje diabeto, neurologijos ir onkologijos projektų, investuodama daugiau nei 20 mln. eurų.